Biz Kimiz?

CMR Danışmanlık, perakende sektöründeki iş hayatına 1983 yılında Vakko Holding ile başlayan, ilk günlerdeki aynı heyecanı yıllar içinde AVM, yatırım projeleri sektörü ile devam ettiren ve perakendecilerle deneyimli ilişkileri her geçen gün sağlamlaştıran bir danışmanlık firmasıdır.
39 yıl içerisinde edindiğimiz profesyonel mağaza tecrübemiz ile birlikte Alışveriş Merkezi Yönetim ve Kiralama süreçlerinde açık ve şeffaf yönetim anlayışımız devam etmektedir.
Ekibimiz, AVM Sektörü olarak yaşadığımız çok zor dönemler de dahil, süreçleri iyi anlama, teklif verme, mağaza ilişkileri ve AVM yatırımcıları bilgilendirmelerini her zaman dürüst ve net olarak kiralayan-kiracı ilişkilerini başarıyla yönetim göstermiştir.
Ana felsefemiz; her zaman yatırımcılara net, anlaşılır ve gerçekleşecek olan taahhütlerimizi yerine getirmeye çalışmaktır.
CMR Danışmanlık, perakende sektörünün AVM kanalında dinamik bir bakış açısı yaratarak, yeni yönetim modelleri geliştirme amacını taşımaktadır. CMR Danışmanlığın misyonu sektörün önemli aktörlerinden olan yatırımcıların ve diğer tüm bileşenlerinin ihtiyaçlarına yönelik maksimum kazanç sağlayacağı farklı çözümler ve işlevsel stratejiler geliştirmektir.
CMR Danışmanlık, 900’ün üzerinde ulusal ve uluslararası kiracı bağlantısı, güçlü bölgesel bayi ağı ve gerek saha gerekse merkez koordinasyonlarıyla en iyi hizmeti sunmak adına tüm sektörel deneyimini işlerinin tamamına yansıtmaktadır. 

İletişim

Bize ulaşın

Telefon

© 2021 CMR Danışmanlık. Her hakkı saklıdır.